Jesteś tutaj: Start / GOKSiR / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej na Orliku

Przejdź do - Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej na Orliku

1 lipca 2018 roku rozegrano Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej na kompleksie boisk sportowych „Orlik 2012” w Grabowie Kościerskim. W rywalizacji mogły wziąć udział dzieci z rocznika 2005 i młodsze. Do zawodów zgłosiły się 3 zespoły, tj. FC Kaszuby, Ciapki Przywidz i gospodarze turnieju Orliki Grabowo. Zawody przypadły akurat na półmetku Piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji, co sprawiło że młodzi zawodnicy opromienieni oglądaniem w telewizji idoli futbolu, rywalizowali z wielkim zapałem i chęcia pokazania się z jak najlepszej strony.

16 lipca 2018
Czytaj więcej o: Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej na Orliku

IV Spartakiada Sportowo - Rekreacyjna Seniorów

Przejdź do - IV Spartakiada Sportowo - Rekreacyjna Seniorów

IV Spartakiada Sportowo - Rekreacyjna Seniorów o Puchar Wójta Gminy Nowa Karczma już za nami. Tegoroczna Spartakiada odbyła się 28 czerwca w gminnej hali sportowej w Nowej Karczmie i rozpoczęła się Mszą Św. w kościele parafialnym w Nowej Karczmie. Po zakończonej liturgii uczestnicy udali się na halę sportową w Nowej Karczmie na dalszą część uroczystości.

11 lipca 2018
Czytaj więcej o: IV Spartakiada Sportowo - Rekreacyjna Seniorów

Turniej Sołectw Gminy Nowa Karczma

Przejdź do - Turniej Sołectw Gminy Nowa Karczma

Już 14 lipca o godz. 16:00 w Szumlesiu Szlacheckim odbędzie się Turniej Sołectw Gminy Nowa Karczma. W programie rywalizacja sołecka, zabawa taneczna i koncert zespołu BASTA. Szczegóły w regulaminie i na plakacie. Zapraszamy.

27 czerwca 2018

Festyn sobótkowy

Przejdź do - Festyn sobótkowy

23 czerwca w Grabówku na boisku rekreacyjnym przy świetlicy wiejskiej odbył się festyn sobótkowy.  Impreza rozpoczęła się warsztatami wyplatania wianków, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Warsztaty przeprowadzone zostały przy współpracy kwiaciarni „Justyna” w Nowej Karczmie. Odbyły się one pod chmurką w klimacie piknikowym. Każdy uczestnik własnoręcznie przygotował kwiaty i z małą pomocą pani Justyny i pani Patrycji uplótł dla siebie wianek.

27 czerwca 2018
Czytaj więcej o: Festyn sobótkowy

XXVII Pomorskie Agro Targi

Przejdź do - XXVII Pomorskie Agro Targi

Serdecznie zapraszamy na XXVII Pomorskie Agro Targi i Pomorska Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Lubaniu, które odbędą się w dniach 9-10 czerwca 2018. Więcej informacji oraz organizacja ruchu podczas targów na plakatach.

8 czerwca 2018