Jesteś tutaj: Start / GOKSiR / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Zajęcia ruchowe dla seniorów

Przejdź do - Zajęcia ruchowe dla seniorów

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych zajęciach ruchowych dla Seniorów, które odbywać się będą w każdy wtorek w Zespole Szkół w Lubaniu. Szczegóły na plakacie.

16 października 2017

„Umowa o współpracy i przyjaźni”

Przejdź do - „Umowa o współpracy i przyjaźni”

W dniach 12-13 października 2017r. Gminę Nowa Karczma odwiedzili radni z partnerskiej Gminy Parsau w Niemczech, z którą to Gmina Nowa Karczma w 1996 roku podpisała „Umowę o współpracy i przyjaźni”. W ramach wizyty goście spotkali się z przedstawicielami samorządu, którzy za pomocą krótkiego pokazu multimedialnego przedstawili walory gminy.

16 października 2017
Czytaj więcej o: „Umowa o współpracy i przyjaźni”

Stypendia

Przejdź do - Stypendia

W bieżącym roku Wójt Gminy Nowa Karczma przyznał stypendia - nagrody za wyniki  w nauce uczniom szkół podstawowych i gimnazjów, zamieszkałych na terenie Gminy Nowa Karczma. Przyznanie takiej nagrody ma na celu promowanie i wyróżnianie uzdolnionych uczniów. Podstawą ich przyznania była podjęta 17 maja 2017 roku Uchwała Rady Gminy Nowa Karczma.

12 października 2017
Czytaj więcej o: Stypendia

III Mistrzostwa Kaszub w Nordic Walking

Przejdź do - III Mistrzostwa Kaszub w Nordic Walking

III Mistrzostwa Kaszub w Nordic Walking w tym roku odbyły się  7 października  w Grabówku. Impreza odbyła się pod patronatem honorowym Wójta Gminy Nowa Karczma oraz Polskiej Federacji Nordic Walking.

11 października 2017
Czytaj więcej o: III Mistrzostwa Kaszub w Nordic Walking

XXVI Jesienny Marsz na Orientację

Przejdź do - XXVI Jesienny Marsz na Orientację

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Lubaniu serdeczenie zapraszają na XXVI Jesienny Marsz na Orientację, który odbędzie się w Szatarpach dnia 21.10.2017 r. Szczegóły na plakacie.

9 października 2017