Jesteś tutaj: Start / GOKSiR / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Klasyfikacja po I turnieju Grand Prix w Tenisie Stołowym w sezonie 2017/2018

Na kolejne rozgrywki Grand Prix w tenisie stołowym zapraszamy w styczniu, o dokładnym terminie poinformujemy.
 
 
5 grudnia 2017

Gminny Dzień Seniora

Przejdź do - Gminny Dzień Seniora

Serdecznie zapraszamy na Gminny Dzień Seniora, który odbędzie się 9 grudnia 2017 r. o godz. 10:00 w Zespole Szkół w Lubaniu. Szczegóły na plakacie.

30 listopada 2017

Spotkania Seniorów

Przejdź do - Spotkania Seniorów

Kolejne spotkania Seniorów już za nami. Tym razem bawili się seniorzy z Grabowa Kościerskiego, Nowego Barkoczyna, Starego Barkoczyna, Nowej Karczmy, Szumlesia Szlacheckiego i Królewskiego.  Miejscem spotkań Seniorów były świetlice wiejskie oraz restauracja „Karczma U Wiesi” w Nowej Karczmie.  Życzenia zdrowia, długich lat życia oraz zadowolenia z najbliższych Seniorom złożyli: Przewodniczący Rady Ryszard Kleinszmidt, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Bogusława Klaman oraz Sołtysi – Zdzisława Kowalewska, Grzegorz Narloch, Ewa Markowska, Krystyna Mach oraz Stanisław Muchowski.

28 listopada 2017
Czytaj więcej o: Spotkania Seniorów

Mistrzostwa Gminy Nowa Karczma w Tenisie Stołowym już za nami

Przejdź do - Mistrzostwa Gminy Nowa Karczma w Tenisie Stołowym już za nami

Turniej tenisa stołowego kierowany był do mieszkańców Gminy Nowa Karczma i odbył się  z podziałem na kategorie: kobiety open, mężczyźni 18-40 lat i mężczyźni 40+, razem udział wzięło 16 uczestników. Rozgrywki rozegrane zostały systemem każdy z każdym. Na najlepszych zawodników czekały puchary i nagrody. Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników tenisa stołowego na kolejny cykl rozgrywek o Grand Prix Gminy Nowa Karczma.

27 listopada 2017
Czytaj więcej o: Mistrzostwa Gminy Nowa Karczma w Tenisie Stołowym już za nami

Rodzinne Drzewko Bożonarodzeniowe

Przejdź do - Rodzinne Drzewko Bożonarodzeniowe

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nowej Karczmie zapraszają do udziału w konkursie na Rodzinne Drzewko Bożonarodzeniowe. Szczegóły na plakacie.

28 listopada 2017