Sukces szczypiornistek Szkoły Podstawowej w Nowej Karczmie

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
17 marca 2018

W dniu 13.03.2018 w Nowej Karczmie odbył się półfinał wojewódzkich igrzysk dzieci w mini-piłce ręcznej. Do rywalizacji przystąpiły szkoły z Nowej Karczmy, Starogardu Gdańskiego, Straszyna i Czerska.   

 

Wyniki: Czersk- Nowa Karczma 3-14, Straszyn- Starogard 5-9, Czersk - Straszyn 9-7, Nowa Karczma- Starogard  10-3,  Czersk- Starogard  7-6,  Nowa Karczma - Straszyn  9-5

Kolejność końcowa:

1.SP Nowa Karczma 

 1. SP Czersk
 2. SP Starogard Gd. 
 3. SP Straszyn

Skład zwycięskiego zespołu z Nowej Karczmy, który będzie walczył w finale wojewódzkim 19 marca 2018 r. Gardei: Kinga Kropidłowska, Klaudia Derra, Oliwia Derra, Maja Korda,  Sandra Prądzińska, Wiktoria Kuchlin, Amelia Blok, Katarzyna Lubecka, Iwona Prądzyńska. Trenerzy: Bartłomiej Kowalewski i Grzegorz Kuchlin.

 

W dniu 15.03.2018 roku w hali sportowej Nowej Karczmie odbył się Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt – rocznik 2002-2004. Zawody te były eliminacją do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 22.03.2018 roku w Kwidzynie.

W rywalizacji wzięły udział 4 drużyny. Zwycięzcą turnieju została drużyna Szkoły Podstawowej w Nowej Karczmie.

Wyniki techniczne:

 1. Szkoła  Podstawowa w Nowej Karczmie
 2. Szkoła Podstawowa w Czersku
 3. Szkoła Podstawowa Nr 8 w Starogardzie Gdańskim
 4. Szkoła Podstawowa w Trąbkach Wielkich

 

W finale wojewódzkim, który odbędzie się 22 marca 2018 w Kwidzynie zagra drużyna Szkoły Podstawowej w Nowej Karczmie w składzie: Agata Chodnicka, Kinga Mianowska, Dominika Potratz, Karolina Liskowska, Andżelika Jendernalik, Anna Kotłowska, Gracjana Willma, Nikola Męczykowska, Michalina Peplińska, Joanna Zgleszewska, Marta Górka, Amelia Kropidłowska, Katarzyna Pałkowska i Sylwia Strzelka. Trenerzy: Bartłomiej Kowalewski i Grzegorz Kuchlin.

 

Wszystkim drużynom gratulujemy, a zawodniczkom z Nowej Karczmy życzymy powodzenia na finałach.

Galeria

 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie